199.00 358.00 

Cena zawiera:

 • 4 łatwe w przygotowaniu posiłki
 • Ilości produktów podane w gramach i miarach domowych
 • Sposób przygotowania do każdej potrawy
 • Wyliczona kaloryczność każdego posiłku
 • Lista zakupów z podziałem na grupy produktów
SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Jadłospis indywidualny zawiera:

 • 7 lub 14 dni posiłków dostosowanych do Twoich potrzeb, czasu na ich przygotowanie, a także zasobów finansowych, przygotowany po przeanalizowaniu wywiadu. W jadłospisie znajdują się także zamienniki produktów, co powoduje, że można go stosować dłużej, bez monotonii.
 • Posiłki łatwe w przygotowaniu z wyliczoną kalorycznością.
 • Lista zakupów z podziałem na grupy produktów
 • W razie pytań i wątpliwości możliwość kontaktu mailowego na adres marta@akademiaodzywiania.pl, w celu ich wyjaśnienia do 2 dni roboczych po otrzymaniu jadłospisu.

Wywiad żywieniowy.

Po opłaceniu jadłospisu na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z linkiem do wywiadu żywieniowego, jeśli w ciągu doby od zapłaty nie dostaniesz takiego maila sprawdź folder spam, jeśli tam go nie będzie odezwij się do mnie na adres marta@akademiaodzywiania.pl. Pamiętaj, że im dokładniej odpowiesz na zadane w ankiecie pytania, tym lepiej będę mogła dopasować zalecenia do Twoich potrzeb. Jest to niezmiernie ważna część naszej współpracy.

Współpraca:

 1. W ciągu 24h od zakupu ( jeśli jest to święto lub weekend mail zostanie wysłany w pierwszym dniu roboczym) dostaniesz ode mnie maila z linkiem do wywiadu żywieniowego. Wypełnij go bardzo skrupulatnie.
 2. Wypełnioną ankietę odsyłasz do mnie. Jeśli w ankiecie pojawią się niejasne dla mnie kwestie, wysyłam do Ciebie maila na adres podany w ankiecie z pytaniami.
 3. 7 dni roboczych po otrzymaniu od Ciebie odpowiedzi na moje pytania, a jeśli ich nie ma, po odesłaniu przez Ciebie ankiety dostajesz jadłospis przygotowany na podstawie ankiety.
 4. Po odebraniu jadłospisu masz 2 dni robocze na zgłoszenie uwag do jadłospisu. W cenie masz 2 drobne poprawki jak np. zamiana składnika lub potrawy – dlatego pamiętaj, że dokładne wypełnienie ankiety jest bardzo ważne.
 5. Jeśli nie masz uwag, zaczynasz stosować jadłospis, jeśli je masz poprawiam Twój jadłospis i w ciągu 24h roboczych odsyłam do Ciebie.
 6. Zaczynasz stosować zalecenia i cieszyć się efektami.
 7. Jeśli decydujesz się na dalszą współpracę, możesz wykupić kolejną usługę z mojego sklepu, w formie, która będzie Ci najbardziej odpowiadać

 

 

 

Informacje dodatkowe

Ilość dni

7, 14

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Go top