99.00 

Cena zawiera:

  • Analiza sposobu odżywiania
  • Propozycja ewentualnych zmian sposobu odżywiania
Kategoria:

Opis

Mailowa analiza sposobu odżywiania zawiera:

  • Zalecenia żywieniowe podsumowujące wywiad żywieniowy w formie pdf.
  • W razie wątpliwości po otrzymaniu zaleceń możliwość kontaktu mailowego na adres marta@akademiaodzywiania.pl, w celu ich wyjaśnienia, do dwóch dni po konsultacji.

Wywiad żywieniowy.

Po opłaceniu zakupu na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z linkiem do wywiadu żywieniowego, jeśli w ciągu doby od zapłaty nie dostaniesz takiego maila sprawdź folder spam, jeśli tam go nie będzie odezwij się do mnie na adres marta@akademiaodzywiania.pl. Pamiętaj, że im dokładniej odpowiesz na zadane w ankiecie pytania, tym lepiej będę mogła dopasować zalecenia do Twoich potrzeb. Jest to niezmiernie ważna część naszej współpracy.

Wyniki badań.

Jeśli dawno nie robiłaś badań, warto przed konsultacją zrobić:

– morfologię

– lipidogram

– glukozę na czczo

– badanie moczu

– TSH, fT3, fT4

– poziom witaminy D3 w osoczu

– insulinę na czczo

 

Współpraca:

  1. W ciągu 24h od zakupu ( jeśli jest to święto lub weekend mail zostanie wysłany w pierwszym dniu roboczym) dostaniesz ode mnie maila z linkiem do wywiadu żywieniowego. Wypełnij go bardzo skrupulatnie.
  2. Wypełnioną ankietę odsyłasz do mnie. Jeśli w ankiecie pojawią się niejasne dla mnie kwestie, wysyłam do Ciebie maila na adres podany w ankiecie z pytaniami.
  3. Po odesłaniu odpowiedzi na moje pytania, czekasz do 3 dni roboczych na podsumowanie wywiadu z zaleceniami w formie pdf,
  4. Zaczynasz stosować zalecenia i cieszyć się efektami.
  5. Jeśli decydujesz się na dalszą współpracę, możesz wykupić kolejną usługę z mojego sklepu, w formie, która będzie Ci najbardziej odpowiadać

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Go top