1,296.00  50 minut

Pakiet Zawiera:

 • 50 minut konsultacji online
 • 2 jadłospisy na 14 dni
 • Analiza sposobu odżywiania
 • 4 konsultacje kontrolne online

Poniżej możesz wybrać dogodny dla Ciebie termin konsultacji:

Kategoria:

Opis

Pakiet Kompleksowy zawiera:

 • Wywiad żywieniowy w formie ankiety online, przesłany mailowo w formie linka przed konsultacją.
 • Dwa jadłospisy indywidualne na 14 dni dostosowane do Twoich potrzeb, czasu na przygotowanie posiłków a także  zasobów finansowych, przygotowany po przeanalizowaniu wywiadu żywieniowego i po odbyciu konsultacji. W jadłospisie znajdują się także zamienniki produktów, co powoduje, że można go stosować dłużej, bez monotonii.
 • Zalecenia żywieniowe podsumowujące wywiad żywieniowy, pierwszą konsultację oraz konsultacje kontrolne w formie pdf.
 • Cztery 30 minutowe konsultacje kontrolne online, monitorujące postępy, ale także mające na celu wsparcie w razie trudności.
 • W razie pytań i wątpliwości w trakcie trwania współpracy możliwość kontaktu mailowego na adres marta@akademiaodzywiania.pl, w celu ich wyjaśnienia.
 • Maksymalnie  3 poprawki do każdego jadłospisu jadłospisu.

Wywiad żywieniowy.

Po opłaceniu pakietu na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z linkiem do wywiadu żywieniowego. Jeśli w ciągu doby od zapłaty nie dostaniesz takiego maila sprawdź folder spam, jeśli tam go nie będzie odezwij się do mnie na adres marta@akademiaodzywiania.pl. Pamiętaj, że im dokładniej odpowiesz na zadane w ankiecie pytania, tym lepiej będę mogła dopasować zalecenia do Twoich potrzeb. Jest to niezmiernie ważna część naszej współpracy.

Wyniki badań.

Jeśli dawno nie robiłaś badań, warto przed konsultacją zrobić:

– morfologię

– lipidogram

– glukozę na czczo

– badanie moczu

– TSH, fT3, fT4

– poziom witaminy D3 w osoczu

– insulinę na czczo

 

Współpraca:

 1. Po zakupie i umówieniu się przez Ciebie na wizytę dostaję informację, że mam umówioną wizytę.
 2. W ciągu 24h od zakupu ( jeśli jest to święto lub weekend mail zostanie wysłany w pierwszym dniu roboczym) dostaniesz ode mnie maila z linkiem do wywiadu żywieniowego. Wypełnij go bardzo skrupulatnie.
 3. WAŻNE! Rezerwując termin konsultacji, pamiętaj by nie było to wcześniej niż tydzień od zakupu. Jest to czas potrzebny na Twoje uzupełnienie ankiety z dzienniczkiem żywieniowym oraz moje przygotowanie się do konsultacji na podstawie Twoich zapisków w ankiecie.
 4. Wypełnioną ankietę odsyłasz do mnie nie później niż DWA dni robocze przed konsultacją. Jeśli w ankiecie pojawią się niejasne dla mnie kwestie, wysyłam do Ciebie maila na adres podany w ankiecie z pytaniami.
 5. W umówionym podczas zakupu terminie spotykamy się na wybranej w ankiecie platformie lub rozmawiamy przez telefon.
 6. Konsultacja trwa 50 minut, omawiamy ankietę oraz Twoje oczekiwania i potrzeby.
 7. Do 24h po konsultacji dostajesz podsumowanie rozmowy z zaleceniami w formie pdf, a do 7 dni roboczych dostajesz jadłospis przygotowany na podstawie ustaleń z konsultacji i ankiety.
 8. Po odebraniu jadłospisu masz 2 dni robocze na zgłoszenie uwag do jadłospisu. W cenie pakietu masz 4 drobne poprawki jak np. zamiana składnika lub potrawy – dlatego pamiętaj, że dokładne wypełnienie ankiety jest bardzo ważne.
 9. Jeśli nie masz uwag, zaczynasz stosować jadłospis, jeśli je masz poprawiam Twój jadłospis i ciągu 24h odsyłam do Ciebie.
 10. Zaczynasz stosować zalecenia i cieszyć się efektami J
 11. Po dwóch, czterech, sześciu i ośmiu tygodniach spotykamy się ponownie online by omówić sukcesy, trudności, rozwiać kolejne wątpliwości. Terminy tych spotkań ustalamy podczas pierwszej konsultacji. Zasady ich odwoływania i przekładania zawarte są w kontrakcie współpracy.
 12. Po czterech tygodniach ustalamy także co znajdzie się w nowym jadłospisie, który otrzymasz ode mnie do 7 dni po konsultacji.
 13. W trakcie trwania współpracy ( do czwartej konsultacji kontrolnej), możesz zadawać mi pytania drogą mailową. Niestety nie jestem w stanie odpisywać na wiadomości przesłane innymi kanałami.
 14. Jeśli decydujesz się na dalszą współpracę, możesz wykupić kolejną usługę z mojego sklepu, w formie, która będzie Ci najbardziej odpowiadać

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Go top