Opis
Pakiet Konsultacyjny zawiera:
- Dwie 30 minutowe konsultacje kontrolne online, monitorujące postępy, ale także mające na celu wsparcie w razie trudności.
- W razie pytań i wątpliwości w trakcie trwania współpracy możliwość kontaktu mailowego na adres marta@akademiaodzywiania.pl, w celu ich wyjaśnienia.
- Zalecenia podsumowujące konsultacje kontrolne w formie pdf.
Współpraca:
- Pakiet konsultacyjny przeznaczony jest dla osób, które odbyły już pierwszą konsultację z omówieniem potrzeb odnośnie diety i jadłospisu.
- Wykupując ten pakiet przedłużasz naszą współpracę, ale ważne by przerwa pomiędzy naszymi spotkaniami nie była zbyt długa.
- W umówionym podczas zakupu terminie spotykamy się na wybranej platformie lub rozmawiamy przez telefon.
- Konsultacja trwa 30 minut, omawiamy Twoje sukcesy, ewentualne trudności i potrzeby.
- Do 24h po konsultacji dostajesz podsumowanie rozmowy z zaleceniami w formie pdf.
- Zaczynasz stosować zalecenia i cieszyć się efektami
- Po trzech tygodniach spotykamy się ponownie online by omówić sukcesy, trudności, rozwiać kolejne wątpliwości. Termin tego spotkania ustalamy podczas pierwszej konsultacji. Zasady ich odwoływania i przekładania zawarte są w kontrakcie współpracy.
- W trakcie trwania współpracy ( do drugiej konsultacji kontrolnej), możesz zadawać mi pytania drogą mailową. Niestety nie jestem w stanie odpisywać na wiadomości przesłane innymi kanałami.
- Jeśli decydujesz się na dalszą współpracę, możesz wykupić kolejną usługę z mojego sklepu, w formie, która będzie Ci najbardziej odpowiadać
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.