558.00  30 minut

Cena zwiera:

 • Dwie konsultacje online po 30 minut
 • Analiza dotychczasowych sukcesów
 • Wyznaczenie kolejnych celów
 • Jadłospis na 14 dni
Kategoria:

Opis

Pakiet Konsultacyjny z jadłospisem zawiera:

 • Dwie 30 minutowe konsultacje kontrolne online, monitorujące postępy, ale także mające na celu wsparcie w razie trudności.
 • Jadłospis indywidualny na 14 dni dostosowane do Twoich potrzeb, czasu na przygotowanie posiłków a także zasobów finansowych, przygotowany po przeanalizowaniu wywiadu żywieniowego i po odbyciu konsultacji. W jadłospisie znajdują się także zamienniki produktów, co powoduje, że można go stosować dłużej, bez monotonii.
 • W razie pytań i wątpliwości w trakcie trwania współpracy możliwość kontaktu mailowego na adres marta@akademiaodzywiania.pl, w celu ich wyjaśnienia.
 • Zalecenia podsumowujące konsultacje kontrolne w formie pdf.

Współpraca:

 1. Pakiet konsultacyjny przeznaczony jest dla osób, które odbyły już pierwszą konsultację z omówieniem potrzeb odnośnie diety i jadłospisu.
 2. Wykupując ten pakiet przedłużasz naszą współpracę, ale ważne by przerwa pomiędzy naszymi spotkaniami nie była zbyt długa.
 3. W umówionym podczas zakupu terminie spotykamy się na wybranej platformie lub rozmawiamy przez telefon.
 4. Konsultacja trwa 30 minut, omawiamy Twoje sukcesy, ewentualne trudności i potrzeby. Ustalamy jakich zmian oczekujesz w kolejnym jadłospisie.
 5. Do 24h po konsultacji dostajesz podsumowanie rozmowy z zaleceniami w formie pdf, a do 7 dni roboczych dostajesz jadłospis przygotowany na podstawie ustaleń z konsultacji.
 6. Po odebraniu jadłospisu masz 2 dni robocze na zgłoszenie uwag do jadłospisu. W cenie pakietu masz 3 drobne poprawki jak np. zamiana składnika lub potrawy – dlatego pamiętaj, że dokładne wypełnienie ankiety jest bardzo ważne.
 7. Jeśli nie masz uwag, zaczynasz stosować jadłospis, jeśli je masz poprawiam Twój jadłospis i ciągu 24h odsyłam do Ciebie.
 8. Zaczynasz stosować zalecenia i cieszyć się efektami 
 9. Po trzech tygodniach spotykamy się ponownie online by omówić sukcesy, trudności, rozwiać kolejne wątpliwości. Termin tego spotkania ustalamy podczas pierwszej konsultacji. Zasady ich odwoływania i przekładania zawarte są w kontrakcie współpracy.
 10. W trakcie trwania współpracy ( do drugiej konsultacji kontrolnej), możesz zadawać mi pytania drogą mailową. Niestety nie jestem w stanie odpisywać na wiadomości przesłane innymi kanałami.
 11. Jeśli decydujesz się na dalszą współpracę, możesz wykupić kolejną usługę z mojego sklepu, w formie, która będzie Ci najbardziej odpowiadać

 

 

 

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Go top