Zdrowa woda. Eliksir młodości i piękna

Lato w pełni, zaczyna się sierpień a razem z nim naprawdę ciepłe dni. Jedni z tego powodu narzekają i czekają z utęsknieniem na zimę, a inni się cieszą i woleliby żeby zima nigdy nie wróciła. W takie dni dobrze sięgnąć po lekturę jaką jest „Zdrowa woda. Eliksir młododści i piękna”

Woda na wiele sposobów

Wysoka temperatura w którą ostatnio obfitują letnie dni ma swoje plusy i minusy. Minusem jest to, że bardziej się pocimy, a w związku z tym musimy bezwzględnie pamiętać o uzupełnianiu straconej wody i elektrolitów. Plusem jest to że wodę możemy przygotować na nieskończenie wiele sposobów, ponieważ wybór świeżych warzyw, owoców i ziół jest ogromny. Jeśli nie mamy pomysłu na to jak je zestawić ze sobą, proponuję sięgnięcie do literatury.

Zdrowa woda. Eliksir młodości i piękna

W tym sezonie zachęcam do zapoznania się z pozycją wydawnictwa Znak pt: „Zdrowa woda, eliksir młodości i piękna” Soni Lucano. Książka zawiera 30 przepisów na przygotowanie wody na różne sposoby. Są tam kompozycje owocowe, owocowo-warzywne, ale także propozycje w których wykorzystane są zioła.

Woda najlepsza dla dzieci

Jest to doskonała pozycja nie tylko dla osób które nie lubią pić zwykłej wody i właśnie z tego powodu nie wypijają odpowiedniej ilości płynów, ale także dla tych którzy lubią urozmaicać swoją dietę i dodawać kolorów codzienności. Wśród przepisów znajdujących się w książce znajda się także takie, które może wykorzystać rodzic chcący zachęcić dziecko do picia wody, zastępując nią słodzone napoje, nie wskazane w diecie dzieci.

Nie tylko dla podniebienia

Zdrowa woda przygotowana według przepisów zawartych w książce nie jest tylko napojem gaszącym pragnienie, ale także ozdobą stołu.Bogata gama kolorystyczna owoców i warzyw sprawia, że odpowiednio ze sobą zestawione stanowią miłą dla oka dekorację.

Zachęcam do zapoznania się z książką „Zdrowa woda”. Często nie mamy czasu, bądź pomysłu co ze sobą zestawić. Wypijamy dzienny „przydział” wody „na siłę”, bądź z niej rezygnujemy. Mając pod ręką inspirację, picie wody będzie prawdziwą przyjemnością.

No Comments Yet.

Dodaj komentarz